REW İstanbul 2009

Aşağa gitmek

REW İstanbul 2009 Empty REW İstanbul 2009

Mesaj tarafından HEFESE Bir Perş. Ocak 22, 2009 11:06 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

REW İSTANBUL 2009, BULUŞMA NOKTASI

Teknolojik ve endüstriyel gelişmeden ödün vermeden, daha yüksek yaşam standartlarını ve sürdürebilir kalkınmayı sağlayan çevre teknolojileri tüm dünyada belirleyici rol oynuyor. Geri dönüşüm ve atık yönetimi, gün geçtikçe artan birincil hammadde ve enerji maliyetleri sebebi ile, tüm işletmeler için rekabet ortamından kopmamak amacı ile en önemli kriterler arasında yer alıyorlar.

Bu gelişmeler bir taraftan tüm sanayi kuruluşlarında yeni istihdam olanakları yaratırken, bir diğer taraftan da konu ile ilgili ürün ve servis sağlayıcılarına büyük bir pazar açıyor. Tüm dünya için görece olarak yeni sayılabilecek sektör, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm gelişmekte olan ülkeler için en cazip yatırım alanlarının başında geliyor.

REW İSTANBUL 2009, 5. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı, sektör ile ilgili gelişme ve yeniliklerin ulusal ve uluslararası dernekler, belediyeler ve belediye birlikleri, akademisyenler ve sanayi kuruluşları ile buluştuğu platform olmaya devam edecek.

Türkiye’nin tek uluslararası çevre teknolojileri fuarı, Türkiye ve bölge ülkelerine ulaşmak isteyen Avrupa devlerinin çevre sorunlarına getirdikleri çözümlerin sergilenmesi yanında çözüm ortaklarına ulaşmak amacı ile araştırma yapacak firmaların görüşmelerine de ev sahipliği yapacak.

Yan aktiviteler ve uluslararası seminer programları ile renklenecek fuar, çevre teknolojileri sektörünün tüm birimlerinin ilgi ile takip ettiği tek organizasyon olmaya devam edecek.

Ticaret heyetlerin ve bireysel yabancı ziyaretçilerin katılımı ile yurtiçi ticaretin yanısıra uluslararası ticaretin de şekilleneceği fuar gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak kendi rekorları ile rekabete devam ederek, öncülüğünü bir defa daha vurgulayacak…

Yerinizi alın , Yerinizi güçlendirin…
HEFESE
HEFESE
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

Aktiflik :
REW İstanbul 2009 Left_bar_bleue550 / 999550 / 999REW İstanbul 2009 Right_bar_bleue

Erkek
Oğlak Keçi
İtibar : 3
Kayıt tarihi : 17/07/07
Mesaj Sayısı : 94
Doğum tarihi : 01/01/92
Konum : Ankara
Ruh Halin : REW İstanbul 2009 Tembel10ej6

http://fitneci.yetkin-forum.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz